ÇEŞİTLİ SEKTÖRLERE SUNDUĞU MAKİNE VE EKİPMANLAR İLE MÜŞTERİLERİNE HİZMET SUNAN GÜRAN MAKİNA, TEMSİLCİLİĞİNİ ÜSTLENDİĞİ CK INTERNATİONAL’IN MAKİNELERİ İLE GERİ DÖNÜŞÜMDE HAYATİ ÖNEME SAHİP BALYALAMA VE PRESLEME SÜREÇLERİNE ÇÖZÜM SAĞLIYOR.

Güran Makina, temsilciliğini üstlendiği İrlanda merkezli CK International ile Türkiye’de faaliyet gösteren geri dönüşüm merkezlerine; balyalama, pres ekipmanları gibi ürünlerle kaliteli hizmet veriyor. CK International ile pazar faaliyetlerini ve sektördeki yerleri hakkında önemli bilgiler veren Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran, “Türkiye’de temsilcisi olduğumuz CK International ile satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerde müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, çözüm anlayışı içinde hareket ediyoruz” dedi.

HARUN GÜRAN-GÜRAN MAKİNA SATIŞ MÜDÜRÜ

“SIKIŞTIRMA EKİPMANLARIMIZ, FARKLI TÜRDEKİ MATERYALLERİ EN İYİ ŞEKİLDE İŞLİYOR”

Maden sektöründen, dip tarama ve temizliğine kadar geniş bir pazara hitap eden markaları Türkiye pazarına sunan Güran Makina, CK International markasıyla geri dönüşüm merkezlerine çözümler sunuyor. Markanın ürünleri hakkında bilgi veren Güran Makina Satış Müdürü Harun Güran, “CK International balya makinelerinin sahip olduğu teknik özellikler ve yeniliklerle bu alanda faaliyet gösteren firmalara, kaliteli çözümler sunuyoruz. Temsilciliğini üstlendiğimiz CK International, küçük dikey cihazlardan yarı otomatik cihazlara, kompaktörlere ve ikiz-ram balya makinelerine kadar çeşitli geri dönüşüm ekipmanlarını tasarlayıp üretim yapıyor. Atık sıkıştırma ekipmanlarımız; karton, plastik, alüminyum ve RDF & SRF dahil olmak üzere farklı materyal türünü içeren atıkları, verimli bir şekilde işleyebiliyor” ifadelerini kullandı.

“SÜREÇ YÖNETİMİ HASSAS BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİRİYORUZ”

 

CK International ile müşteri ihtiyaçlarına yönelik, en uygun çözümleri sunduklarını belirten Harun Güran, “Satış ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışımızın sekteye uğramaması için müşterilerimizle yakın bir iletişim içinde olarak denetim ve anket süreçlerinde bulunuyor. Bahsettiğim bu süreçleri titizlikle gerçekleştiriyoruz. Daha sonra bu bilgiler, müşterilerin özel ihtiyaçları üzerinde çalışan teknik çözüm ekibimize aktarılıyor. Doğru ekipmanın seçilmesi ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda hassas bir süreç yönetimi gerçekleştiriyoruz. CK International, İngiltere ve Avrupa’da tercih edilen marka konumunda bulunuyor. Ayrıca balya makineleri veya kompaktörlerle sorun yaşayan müşterilerimizle de hızlı bir şekilde temasa geçerek gerekli onarımların yapılmasını ve müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması için ekibimizle birlikte sorunu hızlı bir şekilde çözüyoruz. Bu süreci, yedek parça gönderilmesini sağlayan son derece yetkin bir satış sonrası ekibiyle yaptığımızı belirtmek isterim” dedi.

 

“SATIŞ SONRASI DESTEĞİMİZ İLE RAKİPLERİMİZDEN AYRILIYORUZ”

 

Satış aşamasında olduğu gibi satış sonrası hizmetlere de aynı önemi verdiklerini belirten Güran, “Daha önce belirttiğim gibi satış sonrası desteğimiz, bizi rakiplerimizden ayıran önemli etkenler arasında yer alıyor. Sahada aktif bir şekilde yer alan mühendis ekibimiz, müşteri ziyaretlerinde bulunarak sorunları gideriyor. Bu süreçte ofis ekibimiz de saha ekibini başarıyla destekliyor. Sahip olduğumuz geniş ekipman yelpazesiyle rakiplerimizin önüne geçtiğimizi düşünüyorum. Müşterileri ihtiyaçlarını karşılamak için geniş çaplı çözüm üretmeye devam edeceğiz” açıklamalarını yaptı.